Всесезонна шина Matador MP 62 All Weather Evo 195/65 R15 91H
Відео 5Фото 4 |
Matador MP 62 All Weather Evo 195/65 R15 91H |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Купити Matador MP 62 All Weather Evo 195/65 R15 91H
Усі ціни 38 →Шина Matador MP62 All Weather Evo 195/65 R15 91H | 1 930 грн. |
Matador MP62 All Weather Evo 195/65 R15 91H | 2 007 грн. |
Matador MP-62 All Weather Evo 195/65 R15 91H | 2 263 грн. |
Всесезонные шины Matador MP-62 All Weather Evo 195/65 R15 91H 1001231535 | 2 082 грн. |
Matador MP 62 All Weather Evo (195/65R15 91H) | 1 969 грн. |
Цілорічну таємницю Matador MP 62 видає приписка All Weather Evo в розгорнутому неймінгу моделі. І дійсно, шина характеризується високою продуктивністю при будь-яких погодних умовах.
Робоче поєднання
Гума марки Matador випускається під наглядом материнської компанії Continental. У розглянутій моделі поєднуються V-подібний спрямований дизайн центральної зони протектора і потужні плечовини. Блоки по центру бігової доріжки усіяні безліччю зигзагоподібних ламелей, які підвищують поздовжнє зчеплення на слизьких покриттях і забезпечують швидкі реакції на рульові команди. Масивні плечі автошини несе відповідальність за оперативність гальмування, стійкість автомобіля і його прохідність по пухкому снігу.
Дренажна система
По самій серединці автошини пущений глибокий медіальний канал гідроевакуації. «Ялинкою» від нього розходяться більш вузькі канавки, поставлені на варту ефективного видалення води, грязі і талого снігу з контактної плями. Така будова дренажної системи мінімізує ризики відчути на своїй шкурі підступні ефекти аквапланування і мокрого снігу.
На п'ять балів!
У дисципліні «Рівень комфорту поїздки» Matador MP 62 All Weather Evo отримує тверду «п'ятірку». Трохи жестковатой шина стає лише при низьких негативних температурах. Ще одна невелика ложечка дьогтю в бочці меду — підвищена гучність автошини на асфальті, що відзначається в деяких відгуках про моделі. Втім, масового характеру цього изьян не носить і повністю меркне на тлі демократичною вартості гуми.