Літня шина Matador MPS 330 Maxilla 2 185/75 R16C 104R
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador MPS 330 Maxilla 2 185/75 R16C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador MPS 330 Maxilla 2 185/75 R16C 104R
Усі ціни 7 →Matador MPS-330 185/75 R16C 104/102R | 3 030 грн. |
Matador MPS 330 Maxilla 2 185/75 R16C 104/102R | 2 130 грн. |
Matador MPS 330 Maxilla 2 185/75 R16 104/102R | 2 228 грн. |
Шины Matador MPS-330 Maxilla 2 185/75 R16C 104/102R | 2 390 грн. |
Шини Matador MPS-330 Maxilla 2 185/75 R16C 104/102R | 2 112 грн. |
Matador Matador MPS 330 Maxilla 2 185/75 R16C 104/102R | 2 332 грн. |
Matador MPS 330 Maxilla 2 185/75 R16C 104/102R | 2 565 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →