Вантажна шина Matador T HR4 235/75 R17.5 143K
Відео 2Фото 1 |
Виберіть розмір вантажної шини
Matador T HR4 235/75 R17.5 143K 235/75 R17.5 " 143 K 245/70 R17.5 " 143 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador T HR4 235/75 R17.5 143K
Усі ціни 6 →Matador T HR 4 (причіпна вісь) 235/75 R17.5 143/141K | 11 295 грн. |
Matador T HR4 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141K | 10 234 грн. |
Matador T HR4 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141K 16PR "M+S" | 10 000 грн. |
Грузовые шины Matador T HR4 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141K 16PR * 10025 | 10 537 грн. |
Matador Matador T HR4 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141K | 10 685 грн. |
Matador T HR4 причіпна причіпна (235/75R17,5 143/141K) 326787 | 10 075 грн. |
Відеоогляди
Модификації Matador T HR4 235/75 R17.5 143K
Ціни на Matador T HR4 235/75 R17.5 143K |
---|---|---|---|---|
Matador T HR4 235/75 R17.5 143K | від 10 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Matador T HR4 245/70 R17.5 143L | від 11 374 грн. | 15 пропозицій |