Вантажна шина Barum BT200 R 235/75 R17.5 143K
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BT200 R 235/75 R17.5 143K 235/75 R17.5 " 143 K 245/70 R17.5 " 143 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BT200 R 235/75 R17.5 143K
Barum BT200 R (прицепная) 235/75 R17.5 143/141K | 10 023 грн. |
Barum BT200R (прицепная) 235/75 R17.5 143/141K 18PR "M+S" | 9 800 грн. |
Грузовые шины Barum BT200 R (прицепная) 235/75 R17.5 143/141K 1001005843 | 10 265 грн. |
Barum BT200 R причіпна причіпна (235/75R17,5 143/141K) 287840 | 9 880 грн. |
Вантажні шини Barum BT200 R (причіпна) 235/75 R17.5 143/141K | 10 880 грн. |
Модификації Barum BT200 R 235/75 R17.5 143K
Ціни на Barum BT200 R 235/75 R17.5 143K |
---|---|---|---|---|
Barum BT200 R 235/75 R17.5 143K | від 9 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Barum BT200 R 245/70 R17.5 143L | від 10 600 грн. | 21 пропозиція |