Вантажна шина Matador TM1 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Matador TM1 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador TM1 385/65 R22.5 160K
Matador TM 1 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 18 670 грн. |
Matador TM 1 (385/65R22.5 160K) | 17 852 грн. |
Matador TM 1 (385/65R22.5 160K) | 18 267 грн. |
Грузовые шины Matador TM1 (прицеп) 385/65 R22.5 160K 1000249243 | 18 777 грн. |
Вантажні шини Matador TM1 (причіп) 385/65 R22.5 160K | 19 903 грн. |