Вантажна шина Matador T HR5 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Matador T HR5 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador T HR5 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 17 →Matador T HR 5 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160K | 19 360 грн. |
Matador T HR5 (прицепная) 385/55 R22.5 160K PR20 | 18 568 грн. |
Matador T HR 5 (прицепная) (385/55R22.5 160K) | 20 258 грн. |
Matador T HR5 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR "M+S" | 17 863 грн. |
Вантажна шина MATADOR T HR 5 (причепна) 385/55R22.5 160K | 18 507 грн. |
ще 12 пропозицій