Електрогенератор Matari M2000i
Matari M2000i |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari M2000i
Усі ціни 21 →Инверторный генератор Matari M2000I M2М | 19 000 грн. |
Инверторный генератор Matari M2000I | 16 200 грн. |
Инверторный генератор Matari M2000I 176821 | 16 200 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Matari M2000I 101325-136 | 16 200 грн. |
Інверторний генератор Matari M2000I | 14 300 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →