Електрогенератор Matari MH4000E
Фото 7 |
Matari MH4000E |
|
Пересувна мініелектростанція з бензиновим двигуном, що має робочий об'єм 208 см (5.5 к.с.). Може використовуватись для автономного (резервного) живлення споживачів електроенергії, сумарна потужність яких не перевищує 2.8 кВт. Для простого та легкого запуску генератор Matari MH4000E оснащений електростартером та акумуляторною батареєю. Корисне навантаження підключається за допомогою двох розеток (230, 16 А) на передній панелі. При навантаженні, що відповідає 60% номінальної потужності, витрата палива не перевищує 1 л/год. Паливний бак має об'єм 13 л. Вихідна напруга контролюється та підтримується автоматичним регулятором (AVR).
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari MH4000E
Усі ціни 18 →Бензиновый генератор Matari MH4000E MMH-04 | 20 000 грн. |
Генератор бензиновый Matari MH4000E | 18 000 грн. |
Бензиновый генератор Matari MH4000E 156271 | 18 000 грн. |
Генератор бензиновий Matari MH4000E 101325-114 | 18 000 грн. |
Бензиновий генератор Matari MH4000E АКЦІЯ : ЗНИЖКА або ПОДАРУНОК. ДЗВОНІТЬ | 15 590 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →