Електрогенератор Brevia GP2000iS
Фото 4 |
Brevia GP2000iS |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia GP2000iS
Генератор инверторный Brevia GP2000iS | 17 144 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Brevia GP2000iS 101432-2 | 17 144 грн. |
Інверторний генератор BREVIA GP2000iS | 17 144 грн. |
Генератор Brevia инверторний бензиновій ,2,0КВТ (НОМ 1,6КВТ) GP2000iS | 18 440 грн. |
Генератор бензиновый инверторный Brevia GP2000iS | 17 144 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →