Матрац Matroluxe Sun 120x200
Відео 2Фото 2 | від 15 847 до 21 490 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Multipocket (~ 512 пружин/м²) Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 170 кг Висота:26 см |
Модифікації Matroluxe Sun 15
Характеристики
Matroluxe Sun 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Sun 120x200
Сортувати
Matroluxe Матрац Yellow Sun/Сан Matroluxe 120x200 | 21 490 грн. |
Матрас Matroluxe Yellow Sun 120х200 | 19 537 грн. |
MatroLuxe Yellow Сан (1200х2000х260) 0015860683 | 15 847 грн. |
Матрац каркасний пружинний MatroLuxe Yellow Sun/Сан 120x200 (0015860683) | 21 486 грн. |
Матрац пружинний Yellow Sun (Сан) 120x200 | 21 490 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо