Вантажна шина Maxell Super LD2 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Maxell Super LD2 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxell Super LD2 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 14 →Maxell Super LD2 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 16 205 грн. |
Maxell Super LD2 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L PR20 | 12 793 грн. |
Maxell Super LD2 (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 14 087 грн. |
Maxell Super LD2 (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 12 742 грн. |
Грузовые шины Maxell Super LD2 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR 100184 | 14 942 грн. |
ще 9 пропозицій