Вантажна шина Aufine Smart DM61 315/80 R22.5 160J
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine Smart DM61 315/80 R22.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine Smart DM61 315/80 R22.5 160J
Усі ціни 8 →Aufine Smart DM61 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 160/157J | 14 563 грн. |
Aufine Smart DM61 (привод-карьер) 315/80 R22.5 160/157J 22PR | 12 932 грн. |
Шини Aufine DM61 Smart (ведущая) 315/80 R22,5 160/157J 22PR | 14 245 грн. |
Aufine DM61 Smart (315/80R22.5 160J) | 13 856 грн. |
Aufine Smart DM61 (ведущая ось) 315/80 R22.5 160/157J | 14 562 грн. |
ще 3 пропозиції