Вантажна шина Petlas RC 700 Plus 295/80 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RC 700 Plus 295/80 R22.5 152L 295/80 R22.5 " 152 L 315/80 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RC 700 Plus 295/80 R22.5 152L
Petlas RC700+ (привод-карьер) 295/80 R22.5 152/148L 16PR | 13 150 грн. |
Вантажна шина PETLAS RC700 PLUS 295/80R22.5 152/148L | 14 153 грн. |
Petlas RC700 Plus (295/80R22.5 152L) | 13 536 грн. |
PETLAS Вантажна шина PETLAS RC700 PLUS 295/80R22.5 152/148L | 14 220 грн. |
Модификації Petlas RC 700 Plus 295/80 R22.5 152L
Ціни на Petlas RC 700 Plus 295/80 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
Petlas RC 700 Plus 295/80 R22.5 152L | від 13 150 грн. | 4 пропозиції | ||
Petlas RC 700 Plus 315/80 R22.5 156K | від 13 306 грн. | 3 пропозиції |