Дитяче автокрісло Cybex Solution Z i-Fix
Відео 8Фото 10 |
Cybex Solution Z i-Fix |
|
Преміальне дитяче автокрісло з "платинової" лінійки продукції Cybex. Поряд з високим ступенем наданої безпеки, виріб виготовляється суцільно з матеріалів найвищого сорту і має запам'ятовується елегантною зовнішністю. Призначається модель для діток у віці від 3 років. Верхня межа використання крісла-зростання дитини понад 150 см при вазі більше 36 кг.у дитячих автосидениях групи 2/3 юного пасажира утримує штатний ремінь безпеки машини, він же є ключовим елементом кріплення крісла.
Додатково виріб фіксується замками системи Isofix. Спинка Cybex Solution Z i-Fix автоматично підлаштовується під кут нахилу автомобільного сидіння. Регулюванням в конструкції моделі піддається висота розміщення підголівника, разом з чим розлучаються в сторони бічні «пелюстки» і посадочне місце стає просторіше. У пластикових частинах корпусу автокрісла всюди пророблені вентиляційні отвори, що поліпшують циркуляцію повітря. Оббивка у крісла сьемная, її дозволяється прати в прохолодній воді.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Купити Cybex Solution Z i-Fix
Усі ціни 9 →Автокрісло Cybex Solution Z i-Fix Plus Deep Black black (520002403) | 10 990 грн. |
Автокрісло Cybex Solution Z i-Fix Plus Deep, Black (520002403) | 10 990 грн. |
Автокрісло Cybex Solution Z i-Fix Plus Deep Black (520002403) | 10 240 грн. |
Автокрісло Cybex Solution Z i-Fix Plus Deep Black 520002403 | 10 990 грн. |
Автокрісло Cybex Platinum Solution Z i-Fix Plus (520002403) | 10 990 грн. |
- Розміри: 41x53x63 см