Дитяче автокрісло Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size (8797671110)
Фото 9 |
Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size |
|
Автокрісло встановлюється тільки за допомогою бази Isofix
База Isofix не входить в комплектацію
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxi-Cosi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxi-Cosi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size
Усі ціни 16 →Автокресло MAXI-COSI Pearl Pro 2 i-Size Authentic Red | 10 320 грн. |
Автокресло MAXI-COSI Pearl Pro 2 i-Size Authentic Black | 11 100 грн. |
Автокрісло Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Authentic Black 8797671110 | 11 100 грн. |
Автокрісло Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Authentic Black (8797671110) 87976 | 11 100 грн. |
Maxi-Cosi Автокрісло Maxi-Cosi Pearl Pro 2 i-Size Authentic Black (8797671 | 11 100 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →