Кухонний ніж Tramontina Usual 23044/108
Tramontina Usual 23044/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Usual 23044/108
Усі ціни 10 →Нож TRAMONTINA USUAL нож д/мяса 203мм инд.блистер (23044/108) 23044/108 | 452 грн. |
Tramontina USUAL (23044/108) 23044/108 | 279 грн. |
TRAMONTINA Ніж для мяса USUAL, 203 мм 23044/108 | 319 грн. |
Tramontina Usual 203 мм (23044/108) Usual203мм(23044/108) | 219 грн. |
Tramontina 23044/108 | 208 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →