Кухонний ніж Tramontina Plenus 23426/138
Tramontina Plenus 23426/138 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23426/138
Усі ціни 9 →Нож TRAMONTINA PLENUS light grey Chef 203мм инд. блистер (23426/138) 23426 | 344 грн. |
TRAMONTINA Нож шеф повара Plenus light grey 23426/138 20.3 см | 329 грн. |
Tramontina 23426/138 | 296 грн. |
Tramontina Plenus Light Grey Chef 203 мм (23426/138) PlenusLightGreyChef20 | 235 грн. |
Ніж Chef Tramontina Plenus Light Grey 203 мм (23426/138) | 233 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Tramontina Plenus 23426/138
Ціни на Tramontina Plenus 23426/138 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23426/138 | від 233 грн. | 14 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23426/168 | від 257 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23426/108 | від 229 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →