Всесезонна шина Maxxis Premitra AllSeason AP3 215/60 R16 99V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Premitra AllSeason AP3 215/60 R16 99V 215/60 R16 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Premitra AllSeason AP3 215/60 R16 99V
Усі ціни 29 →Шина Maxxis Premitra All Season AP3 215/60 R16 99V XL | 2 690 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 215/60 R16 99V XL | 2 834 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 215/60 R16 99V | 3 086 грн. |
Maxxis Premitra All Season AP3 (215/60R16 99V) | 2 766 грн. |
Всесезонные шины Maxxis AP-3 Premitra All Season 215/60 R16 99V XL 1001973 | 2 830 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Maxxis Premitra AllSeason AP3 215/60 R16 99V
Ціни на Maxxis Premitra AllSeason AP3 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra AllSeason AP3 215/60 R16 99V | від 2 690 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →