Термобокси Mazhura MZ1032
Mazhura MZ1032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mazhura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mazhura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mazhura MZ1032
Усі ціни 7 →Термобокс Mazhura 45л на колесах (mz1032) 956043 | 3 458 грн. |
Термобокс для їжі Mazhura Kale, на колесах, 45 л, синій (mz1032) | 2 696 грн. |
Термобокс на колесах Mazhura 45 л (mz1032) | 3 020 грн. |
Термобокси на колесах 45 л Mazhura синій MZ-1032-BLUE | 4 418 грн. |
Термобокс на колесах 45 л Mazhura синій MZ-1032-BLUE | 4 107 грн. |
Термобокс на колесах Mazhura Kale 45 л Синій (mz1032) | 3 842 грн. |
Термобокс Mazhura Kale для збереження їжі на колесах 45л 54х32 см h42 см п | 3 930 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →