Термобокси Pinnacle Eskimo Primero 32
Відео 2Фото 6 |
Pinnacle Eskimo Primero 32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinnacle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinnacle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinnacle Eskimo Primero 32
Усі ціни 77 →Термобокс Pinnacle Eskimo Primero 32л синий Es32B 8906053369700BLUE | 1 782 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo Primero 32 л Yellow (8906053369700YELLOW) 953648 | 1 929 грн. |
Pinnacle Eskimo Primero 32L (8906053369700TURQUOISE) | 2 030 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo Primero 32 л красный (8906053369700RED) | 2 030 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo Primero 32 л Red (8906053369700RED) | 2 063 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pinnacle Eskimo Primero 32
Ціни на Pinnacle Eskimo Primero 32 |
---|---|---|---|---|
Pinnacle Eskimo Primero 10 | від 999 грн. | 76 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo Primero 25 | від 1 436 грн. | 91 пропозиція | ||
Pinnacle Eskimo Primero 32 | від 1 782 грн. | 81 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →