Термобокси Pinnacle Eskimo 57
Відео 2Фото 13 |
Pinnacle Eskimo 57 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinnacle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinnacle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinnacle Eskimo 57
Усі ціни 44 →Термобокс Pinnacle Eskimo (57л) синий 0682622060053BLUE | 3 506 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 57 л Blue (0682622060053BLUE) 954051 | 3 331 грн. |
Pinnacle Eskimo 57L (0682622060053RED) | 3 507 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 57л blue (0682622060053blue) | 3 654 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo, 57 л красный (0682622060053RED) | 3 506 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pinnacle Eskimo 57
Ціни на Pinnacle Eskimo 57 |
---|---|---|---|---|
Pinnacle Eskimo 4.5 | від 549 грн. | 53 пропозиції | ||
Pinnacle Eskimo 11 | від 1 323 грн. | 80 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo 34.5 | від 1 830 грн. | 25 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo 57 | від 3 287 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →