Каталог   /   Дім і ремонт   /   Освітлення, розетки та вимикачі   /   Настільні лампи   /   Mealux

Настільна лампа Mealux DL-1025

Фото - Настільна лампа Mealux DL-1025
Фото 5
Mealux DL-1025
Колір
Типдля навчання / офісу
Джерело світласвітлодіод (LED)
Основне джерело живленнямережа 230 В
Характеристики
Максимальна потужність24 Вт
Світловий потік1000 Лм
Колірна температура2700 – 6500 К
Індекс кольоропередачі (Ra)85
Функції та можливостірегулювання яскравості / 5 рівнів /
регулювання колірної температури
гнучка ніжка
пульт ДК
Керування
Сенсорне управління
Інше
Кріпленняструбцина
Матеріал корпуса / плафонаалюміній, пластик
Габарити750х800 мм
Офіційний сайтmealux.ua
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mealux 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mealux.

Купити Mealux DL-1025

Усі ціни 22 →

Лампа світлодіодна Mealux з пультом (DL-1025 Black)

Виробник: Mealux / Тип: настольная лампа
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 890 грн.

Mealux DL-1025 + remote Black

У світі, де кожна секунда на вагу золота, правильне освітлення – це не просто розкіш, а необхідність. Уявіть собі робочий... щестіл, за яким ви проводите години, нахиляючись над документами або екраном комп'ютера. Очі втомлюються, концентрація слабшає. Саме для таких моментів і була створена лампа Mealux DL-1025 – справжній помічник для тих, хто цінує свій зір і прагне максимального
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 712 грн.

Настільна лампа Mealux Black з пультом (DL-1025 + remote Black)

У світі, де кожна секунда на вагу золота, правильне освітлення – це не просто розкіш, а необхідність. Уявіть собі робочий ст... щеіл, за яким ви проводите години, нахиляючись над документами або екраном комп'ютера. Очі втомлюються, концентрація слабшає. Саме для таких моментів і була створена лампа Mealux DL-1025 – справжній помічник для тих, хто цінує свій зір і прагне максимального
Shkolyar-shop.com.uaЗ нами 4 роки
(Одеса)
Поскаржитись
2 603 грн.

Настільна лампа Mealux Black з пультом (dl-1025 + remote Black)

У світі, де кожна секунда на вагу золота, правильне освітлення – це не просто розкіш, а необхідність. Уявіть собі робочий... щестіл, за яким ви проводите години, нахиляючись над документами або екраном комп'ютера. Очі втомлюються, концентрація слабшає. Саме для таких моментів і була створена лампа Mealux DL-1025 – справжній помічник для тих, хто цінує свій зір і прагне максимального
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 829 грн.

Настільна лампа MEALUX DL-1025 White DL-1025 + remote White

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 490 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Mealux DL-1025

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна