Настільна лампа Mealux DL-1020
![]() |
Mealux DL-1020 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mealux 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mealux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mealux DL-1020
Усі ціни 15 →Лампа світлодіодна Mealux DL-1020 Black із пультом (DL-1020 + remote Black) | 3 690 грн. |
Mealux DL-1020 + remote White | 3 617 грн. | ![]() |
| 3 690 грн. | ![]() |
Настільна лампа Mealux DL-1020 + remote Black | 3 690 грн. | ![]() |
| 3 690 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →