Мишка
Media-Tech MT1113
Відео 2 |
Media-Tech MT1113 2021 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Media-Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Media-Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Media-Tech MT1113
Усі ціни 70 →Мышка Media-Tech Paton Pro, беспроводная, 5 кн., 1600dpi, серая MT1113T | 274 грн. |
Media-Tech Paton Pro Black Red (MT1113R) MT1113R | 309 грн. |
Media-Tech Raton Pro Wireless Red (MT1113R) mt1113r | 239 грн. |
Media-Tech MT1113B | 239 грн. |
Media-Tech Paton Pro (MT1113T) PatonPro(MT1113T) | 239 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →