Мишка
Defender Accura MM-965
Фото 4 |
Defender Accura MM-965 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Accura MM-965
Усі ціни 29 →Мишка Defender Accura MM-965, бездротова, 6 кн. до 1600 dpi, червона | 225 грн. |
Defender Accura MM-965 Brown (52968) 52968 | 239 грн. |
Defender Мишка Accura MM-965 Red (52966) 459017 | 299 грн. |
Миша Defender Accura MM-965 Red (52966) | 225 грн. |
Миша бездротова Defender Accura MM-965 Red (52966) USB | 239 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 1 5 |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →