Мишка
Gembird MUSW-202
Gembird MUSW-202 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MUSW-202
Усі ціни 30 →Беспроводная оптическая мышка Gembird MUSW-202 | 319 грн. |
Мышка GEMBIRD MUSW-202 | 290 грн. |
Миша Gembird MUSW-202 Wireless Black | 299 грн. |
Мишка Gembird MUSW-202 | 319 грн. |
Gembird Мишка Gembird MUSW-202 | 319 грн. |
ще 20 пропозицій
Колесо миші дуже швидко ламається і не підлягає ремонту, так спеціально зроблено. Постійно вимикається. Додаткові кнопки марні. Не витрачайте гроші на це сміття! Нічого! Колесо миші дуже швидко ламається і не підлягає ремонту, так спеціально зроблено. Постійно вимикається. Додаткові кнопки марні. Не витрачайте гроші на це сміття! користуюся Gembird MUSW-202 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →