Об'єктив Meike 50mm f/1.7
Фото 5 |
Meike 50mm f/1.7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Meike 50mm f/1.7
Об'єктив MEIKE 50 mm F/1.7 MC (MK-50 F1.7) для Canon RF (Canon EOS R, EOS | 6 813 грн. |
Об'єктив MEIKE 50 mm F/1.7 MC (MK-50 F1.7) для Nikon Z (бездзеркалки Z-mou | 6 813 грн. |
Об'єктив MEIKE 50 mm F/1.7 MC (MK-50 F1.7) для Sony E-Mount (full frame - | 6 813 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →