Об'єктив Meike 85mm f/1.8
Фото 5 |
Meike 85mm f/1.8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Meike 85mm f/1.8
Усі ціни 8 →Meike 85mm f/1.8 | 15 498 грн. |
Об'єктив Meike MK85 mm F/1.8 (з фокусним 85 мм) для FujiFilm автофокусний | 11 125 грн. |
Об'єктив MEIKE MK-85 mm F/1.8 (з фокусною 85 мм) - MK-8518MF для Sony E-mo | 10 625 грн. |
Об'єктив MEIKE MK-85 mm F/1.8 AF (з фокусним 85 мм) для Nikon - автофокусн | 11 950 грн. |
Об'єктив MEIKE MK-85 mm F/1.8 (з фокусною 85 мм) для Canon - автофокусный | 11 125 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →