Ящик для інструменту Intertool BX-6025
Intertool BX-6025 місткийметал. замки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool BX-6025
Усі ціни 8 →Ящик для инструмента с металлическими замками Intertool BX-6025 | 1 016 грн. |
Ящик для інструментів Intertool 25,5" 650х275х265мм. (BX-6025) | 1 079 грн. |
Intertool Intertool BX-6025 125009 | 1 199 грн. |
Ящик для інструменту Intertool 25.5" 650x275x265 мм (BX-6025) | 999 грн. |
Скринька для інструментів з металевими замками 25,5' 650x275x265 мм INTERT | 1 199 грн. |
ще 3 пропозиції
Модифікації моделі:
- Модель BX-6020 — розмір 20"
- Модель BX-6025 — розмір 25.5"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →