Міксер будівельний Metabo RWE 1200 614048000
Відео 1Фото 4 |
Metabo RWE 1200 614048000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo RWE 1200 614048000
Усі ціни 9 →Будівельний міксер мережевий Metabo RWE 1200 (614048000) | 5 470 грн. |
Електроміксер Metabo RWE 1200 614048000 | 5 399 грн. |
Будівельний міксер Metabo RWE 1200 (614048000) 614048000 | 5 398 грн. |
Будівельний міксер мережевий Metabo RWE 1200 614048000 | 5 399 грн. |
Дрель-миксер Metabo RWE 1200 (614048000) | 5 399 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →