Перфоратор Metabo UHE 2660-2 Quick 600697500
Відео 2Фото 8 |
Metabo UHE 2660-2 Quick 600697500
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:800 Вт
Енергія удару:2.8 Дж
Крутний момент:18 Нм
Число ударів:4200 уд/хв
Оберти холостого ходу:1050/2500 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:3.1 кг
Модель 600697500 поставляється без набору свердел/зубил, в комплекті 600697510 є набір свердел/зубил (10 шт), а в комплекті 600697850 є набір свердел/зубил (5 шт)
Всі характеристики
Характеристики UHE 2660-2 Quick 600697500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo UHE 2660-2 Quick 600697500
Усі ціни 8 →Перфоратор Metabo UHE 2660-2 Quick + кейс + БЗП (600697500) | 11 311 грн. |
Перфоратор Metabo UHE 2660-2 Quick 600697500 | 11 313 грн. |
Перфоратор Metabo UHE 2660-2 Quick | 11 908 грн. |
Metabo UHE 2660 Quick 800W 600697500 | 10 360 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo UHE 2660-2 Quick 600697500
Ціни на Metabo UHE 2660-2 Quick 600697500 |
---|---|---|---|---|
Metabo UHE 2660-2 Quick Set 600697850 | від 8 674 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo UHE 2660-2 Quick Set 600697510 | від 11 680 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo UHE 2660-2 Quick 600697500 | від 9 679 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →