Перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 601712650
Відео 8Фото 3 |
Metabo KH 18 LTX 24 601712650
акк. 2 шт
4 Агод
, Li-Power, кейс metaBOX 165 Lакк. 2 шт 4 Агод
, LiHD, кейс metaBOX 165 Lакк. 2 шт 5.2 Агод
, кейс metaBOX 165 Lакк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейсакк. відсутній, кейс metaBOX 165 LРежими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.1 Дж
Число ударів:5200 уд/хв
Оберти холостого ходу:1400 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 2 шт, 5.2 Агод
Вага:3.29 кг
Всі характеристики
Характеристики KH 18 LTX 24 601712650
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KH 18 LTX 24 601712650
Усі ціни 8 →Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX 24, 2x5.2 Ah, ASC 55, кейс MetaB | 13 213 грн. |
Акумуляторний перфоратор Мetabo KH 18 LTX 24 + 2 АКБ із ЗП в кейсі (601712 | 13 212 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX 24, 2 акб 5.2 Ah, з/п, в кейсі m | 13 213 грн. |
Перфоратор аккумуляторный Metabo KH 18 LTX 24 (601712650) | 13 213 грн. |
Перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 акумуляторний, Li-Power, 18В 2*5.2Аг (60171 | 13 213 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo KH 18 LTX 24 601712650
Ціни на Metabo KH 18 LTX 24 601712650 |
---|---|---|---|---|
Metabo KH 18 LTX 24 601712510 | від 12 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712800 | від 18 786 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712650 | від 13 164 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712850 | від 5 977 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712860 | від 9 042 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712840 | від 7 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →