Перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 24 Q 601714800
Відео 1Фото 6 |
Metabo KH 18 LTX BL 24 Q 601714800
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.2 Дж
Число ударів:4750 уд/хв
Оберти холостого ходу:1280 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 2 шт, 4 Агод
Вага:3.58 кг
Всі характеристики
Характеристики KH 18 LTX BL 24 Q 601714800
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KH 18 LTX BL 24 Q 601714800
Усі ціни 7 →Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 24 Q з 2 акб, з/п в кейсі 601 | 18 599 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 24 Q + 2 АКБ 4 Аг з ЗП в кейс | 18 599 грн. |
Акумуляторний безщітковий перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 24 Q, 2 акб 4.0 A | 18 599 грн. |
Перфоратор аккумуляторный Metabo KH 18 LTX BL 24 Q (601714800) | 18 599 грн. |
Перфоратор Metabo Kh 18 Ltx Bl 24 Q (601714800) | 18 530 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 24 Q (2х18 В, 4 А*год, 2.2 Дж | 18 599 грн. |
Акумуляторний безщітковий перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 24 Q 18 В 2x4 А·г | 18 599 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo KH 18 LTX BL 24 Q 601714800
Ціни на Metabo KH 18 LTX BL 24 Q 601714800 |
---|---|---|---|---|
Metabo KH 18 LTX BL 24 Q 601714800 | від 18 530 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo KH 18 LTX BL 24 Q 601714660 | від 30 028 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KH 18 LTX BL 24 Q 601714850 | від 12 254 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo KH 18 LTX BL 24 Q 601714840 | від 13 699 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →