Шліфувальний верстат Metallkraft MBSM 100-140-2 1500 Вт 400 В (3923142)
Фото 7 |
Metallkraft MBSM 100-140-2 1500 Вт 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metallkraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metallkraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metallkraft MBSM 100-140-2 1500 Вт 400 В
Усі ціни 7 →Ленточно-шлифовальный станок по металлу Metallkraft MBSM 100-140-2, 400 В | 22 253 грн. |
Ленточный шлифовальный станок Metallkraft MBSM 100-140-2 (400V) 3923142 | 21 585 грн. |
Шлифовальный станок по металлу Metallkraft MBSM 100-140-2 (380 В) 3923142 | 22 253 грн. |
Metallkraft MBSM 100-140-2 3923142 | 26 440 грн. |
Metallkraft MBSM 100-140-2 3923142 | 27 101 грн. |
Metallkraft MBSM 100-140-2 3923142 | 27 762 грн. |
Шлифовальный станок по металлу Metallkraft MBSM 100-140-2 (380 В) 3923142 | 17 936 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →