Точильний верстат Optimum OPTIgrind GH 10T 3100110 180 Вт 230 В
Відео 1Фото 9 |
Optimum OPTIgrind GH 10T 3100110 180 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIgrind GH 10T 3100110 180 Вт 230 В
Станок для заточки сверл Optimum Maschinen OPTIgrind GH 10 T 3100110 | 23 593 грн. |
Верстат для заточування інструменту OPTIgrind GH 10 T (3100110) | 22 300 грн. |
Станок для заточки сверл OPTIgrind GH 10T 3100110 | 23 917 грн. |
Станок для заточки сверл OPTIgrind GH 10T 3100110 | 22 243 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →