Мотошина Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R
Відео 19Фото 8 |
Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R
Усі ціни 6 →Metzeler KAROO 3 150/70-18 70R M+S (4082271421) | 5 240 грн. |
Покришка Metzeler KAROO 3 150/70-18 70R TL M/C, M+S (1339589) | 5 060 грн. |
Metzeler KAROO 3 150/70-18 70R M+S (4031990933) | 7 280 грн. |
Metzeler KAROO 3 150/70-18 70R M+S REAR (3084667843) | 4 460 грн. |
Metzeler KAROO 3 150/70-18 70R M+S REAR (3035709984) | 5 520 грн. |
Покришка Metzeler KAROO 3 150/70-18 70R TL M/C, M+S (1339588) | 7 715 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R
Ціни на Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R |
---|---|---|---|---|
Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R | від 2 985 грн. | 10 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 90/90 R21 54S | від 5 938 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 120/70 -19 60T | від 4 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T | від 4 874 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -17 69R | від 3 602 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R | від 4 460 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 R17 69R | від 4 260 грн. | 9 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 R18 70R | від 4 162 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Karoo 3 170/60 R17 72T | від 6 383 грн. | 5 пропозицій |
Схожі