Мотошина Metzeler Perfect ME 77 3 -18 47S
Очікується у продажу 4 365 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина ("): 3; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: S; |
Metzeler Perfect ME 77 3 -18 47S 3 B 18 " 3 R 18 " 47 S 47 S 3.5 R 18 " 3.5 R 19 " 56 S 57 S 4 B 18 " 64 H 4 R 18 " 64 H 4.1 R 18 " 60 H 4.6 B 16 " 59 S 4.6 R 16 " 90/90 B 21 " 59 S 54 H 90/90 R 21 " 54 H 90/100 B 18 " 54 S 110/90 B 16 " 59 S 110/90 B 16 " 61 S 110/90 B 18 " 110/90 R 16 " 61 S 59 S 120/90 B 16 " 120/90 R 16 " 63 H 63 H 130/90 B 15 " 66 S 130/90 B 16 " 67 H 130/90 B 16 " 67 S 130/90 B 16 " 130/90 R 15 " 73 H 66 S 140/90 B 15 " 140/90 R 15 " 70 S 70 S 150/80 B 16 " 77 H 150/80 R 16 " 77 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metzeler Perfect ME 77 3 -18 47S
Ціни на Metzeler Perfect ME 77 3 -18 47S |
---|---|---|---|---|
Metzeler Perfect ME 77 3 -18 47S | від 4 365 грн. |
Metzeler Perfect ME 77 3 R18 47S | від 4 578 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Perfect ME 77 3.5 R19 57S | від 5 653 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Perfect ME 77 4 -18 64H | від 6 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Perfect ME 77 4 R18 64H | від 5 997 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Perfect ME 77 90/90 -21 54H | від 3 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Perfect ME 77 90/90 R21 54H | від 6 707 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Perfect ME 77 110/90 -16 59S | від 3 675 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Perfect ME 77 110/90 R16 59S | від 3 357 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Perfect ME 77 120/90 R16 63H | від 5 226 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Perfect ME 77 130/90 R15 66S | від 6 017 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Perfect ME 77 140/90 R15 70S | від 6 025 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Perfect ME 77 150/80 -16 77H | від 6 580 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Perfect ME 77 150/80 R16 77H | від 6 061 грн. | 2 пропозиції |