Змішувач Mexen Lupus 746200-00
Фото 4 |
Mexen Lupus 746200-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Lupus 746200-00
Усі ціни 12 →Змішувач для умивальника одноважільний MEXEN LUPUS хром латунь MEX-746200- | 4 576 грн. |
Змішувач для раковини Mexen Lupus (MEX-746200-00) | 3 897 грн. |
Смеситель для умывальника Mexen Lupus хром MEX-746200-00 | 3 890 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний MEXEN 746200-70 LUPUS чорний латунь | 4 796 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний MEXEN LUPUS золотий латунь MEX-7462 | 5 060 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →