Змішувач Volle Sota 1538.010201
Фото 3 |
Volle Sota 1538.010201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Sota 1538.010201
Усі ціни 15 →Змішувач для раковини Volle Sota хром 1538.010201 | 2 318 грн. |
Змішувач для раковини Volle SOTA чорний матовий (1538.010204) 1538.010204 | 4 574 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Sota 1538.010204, 35 мм, de la noche 19516 | 4 574 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Sota Чорний (1538.010204) 1538.010204 | 4 574 грн. |
Змішувач для кухні VOLLE SOTA de la noche (1538.010204) | 4 574 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →