Наручний годинник Michael Kors Parker MK4693
Відео 1Фото 13 |
Michael Kors Parker MK4693 |
|
Покриття годинника кольору жовтого золота.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michael Kors 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michael Kors.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michael Kors Parker MK4693
Усі ціни 6 →Жіночий годинник MICHAEL KORS PARKER MK4693 | 13 600 грн. |
Часы Michael Kors Parker MK4693 | 8 160 грн. |
Michael Kors MK4693 | 8 060 грн. |
Michael Kors MK4693 | 8 010 грн. |
Жіночі наручні годинники Michael Kors MK4693 | 13 600 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →