Літня шина Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y
Відео 10Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y
Усі ціни 6 →Michelin PILOT SUPER SPORT 225/40 R18 92Y XL (8020324953) | 10 210 грн. |
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y XL 61297 | 6 001 грн. |
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y | 7 203 грн. |
Michelin PILOT SUPER SPORT 225/40 R18 92Y FR XL | 6 065 грн. |
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y XL 509184 | 5 776 грн. |
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y XL | 6 274 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y
Ціни на Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 88Y | від 6 446 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y | від 5 776 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y BMW/Mini | від 5 577 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y Run Flat | від 6 495 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →