Літня шина Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 93Y
Відео 10Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 93Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 93Y
Усі ціни 18 →Michelin Pilot Super Sport (245/40R18 93Y) | 7 793 грн. |
MICHELIN Літня шина MICHELIN Pilot Super Sport 245/40R18 93Y | 7 822 грн. |
MICHELIN Літня шина MICHELIN Pilot Super Sport 245/40R18 93Y | 7 531 грн. |
Літня шина MICHELIN Pilot Super Sport 245/40R18 93Y | 7 495 грн. |
Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 93Y | 7 605 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 93Y
Ціни на Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 93Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 93Y | від 7 495 грн. | 18 пропозицій | ||
Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 93Y BMW/Mini | від 7 436 грн. | 14 пропозицій | ||
Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 93Y Run Flat | від 7 662 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 97Y | від 8 235 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Super Sport 245/40 R18 97Y Mercedes-Benz | від 8 383 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →