Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V
Відео 6Фото 16 |
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V |
|
Плюсова модифікація преміальної літньої гуми Michelin Primacy 4 один-на-один копіює несиметричний протекторний малюнок оригінальної моделі, а основні покращення в ній торкнулися формули гумового компаунду. Резинозміш шини переробили таким чином, щоб досягти кращої ефективності гальмування на мокрих дорогах і наростити експлуатаційний пробіг. До того ж модель з приставкою Plus придбала дренажні канали EverGrip збільшеного обсягу, завдяки чому підвищилася опір покришки аквапланування.
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V ефективно видаляє воду з контактної плями до повного зносу протектора. Для контролю ступеня зносу в центральній частині бігової доріжки і по краях протектора розміщуються спеціальні індикатори. Шині присвоєно вищий ранг «мокрого» зчеплення A, а щодо паливної економічності модель промаркована індексом C. Випускається гума у величезному асортименті легкових типорозмірів від R16 до R19. У рамках незалежного тестування топових літніх шин за версією авторитетного німецького автоклубу ADAC (2023) модель зайняла третій рядок п'єдесталу пошани у загальному підсумковому заліку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Купити Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V
Усі ціни 46 →Michelin Primacy 4PLUS 205/55 R16 91V | 4 010 грн. |
Michelin Primacy 4+ 205/55 R16 91V | 3 356 грн. |
Michelin Primacy 4+ 205/55 R16 91V | 3 558 грн. |
Шина Michelin Primacy 4+ 205/55 R16 91V | 3 277 грн. |
Шини Michelin Primacy 4+ 205/55R16 91V | 3 869 грн. |
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91H | від 3 302 грн. | 31 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V | від 3 274 грн. | 47 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W | від 3 302 грн. | 26 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H | від 5 683 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V | від 3 851 грн. | 30 пропозицій |