Бойлер Midea PRIME WI-FI D50-20ED6(D)
Фото 4 |
Midea PRIME WI-FI D50-20ED6(D) |
|
Швидкодіючий та енергоефективний накопичувальний водонагрівач об'ємом 50 л з двома баками, цифровою системою керування, двома "сухими" ТЕНами, вбудованим Wi-Fi-модулем для віддаленого керування через глобальну мережу та інтеграції в систему розумного будинку. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року, призначений для вимогливих користувачів, які вибирають просунуті побутові рішення, що автоматично оптимізують свою роботу без участі людини.
Монтаж пристрою на стіну може виконуватися як у вертикальній, так і горизонтальній орієнтації. Цей апарат здатний працювати в повністю автоматичному режимі, коли протягом 7 днів система управління вивчає графік витрат води, а після цього водонагрівач підлаштовується під такий графік, знижуючи непродуктивну витрату електроенергії. За допомогою водонагрівача Midea PRIME WI-FI D50-20ED6(D) можна організувати систему гарячого у квартирі, готельному номері або скромному котеджі. Він може готувати воду на кілька точок розбору: кухню, ванну, душову. Конструкція цієї моделі включає зовнішній циліндричний корпус, всередині якого розташована якісна пінополіуретанова теплоізоляція і внутрішні накопичувальні баки, виготовлені з листової сталі. Поверхня баків, що контактує з водою, захищена термостійким емалевим покриттям та магнієвим анодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea PRIME WI-FI D50-20ED6(D)
Усі ціни 56 →Midea Midea Prime Wi-Fi D50-20ED6 (D) 4343027 | 12 628 грн. |
Водонагреватель накопительный Midea Prime Wi-Fi 50 л D50-20ED6 (D) | 12 792 грн. |
Водонагрівач Midea PRIME Wi-Fi D50-20ED6 (D) | 10 595 грн. |
Бойлер MIDEA D50-20ED6 (D) (Prime Wi-Fi) (7644) | 12 300 грн. |
Водонагрівач Midea PRIME Wi-Fi D50-20ED6 (D) 3981 | 11 388 грн. |
Модификації Midea PRIME WI-FI D50-20ED6(D)
Ціни на Midea PRIME WI-FI D50-20ED6(D) |
---|---|---|---|---|
Midea PRIME WI-FI D50-20ED6(D) | від 10 595 грн. | 57 пропозицій | ||
Midea PRIME WI-FI D80-20ED6(D) | від 11 813 грн. | 35 пропозицій | ||
Midea PRIME WI-FI D100-20ED6(D) | від 12 795 грн. | 50 пропозицій |