Бойлер Midea D06-15VA(U)
Midea D06-15VA(U) 1.6 кВт 2 кВт |
|
Стильний, малогабаритний і економічний накопичувальний водонагрівач п'ятилітрової ємності в елегантному корпусі. Призначений для настінного вертикального монтажу з верхнім підведенням комунікацій. Завдяки надмалій глибині (22,7 см) підійде для установки в приміщеннях обмеженої площі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з сімейства Midea Compact зразка 2021 року, призначений для обслуговування невеликих потреб в гарячій воді, що виникають, наприклад, на кухні, в медичному або масажному кабінеті.
Здатний швидко, менш ніж за 10 хв, приготувати 5 л гарячої води з температурою до 75 °C. В основі конструкції водонагрівача Midea D06-15va(U) використаний надійний внутрішній бак з якісної холоднокатаної сталі товщиною 1,8 мм, розрахований на робочий тиск до 7,5 бар. Внутрішня поверхня такого бака захищена від контакту з водою високоміцним емалевим покриттям, яке має підвищену стійкість до перепадів температур.
Додатковий захист стали від корозії забезпечує електрохімічна протекторна система з магнієвим анодом. Високу швидкість підігріву води гарантує занурювальний трубчастий електричний нагрівач потужністю 1600 Вт. Управління температурою виконується за допомогою надійного механічного термостата. Для тривалого збереження температури води апарат оснащений пінополіуретанової теплоізоляцією.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea D06-15VA(U)
Усі ціни 33 →Midea Midea D06-15A(U) 434301 | 3 581 грн. |
Водонагреватель накопительный Midea 6 л D06-15A(U) | 3 627 грн. |
Бойлер MIDEA D06-15A(U)(7673) | 3 480 грн. |
Водонагрівач Midea D06-15A(U) ECO 3888 | 3 579 грн. |
Midea Водонагрівач MIDEA D06-15A(U) | 3 581 грн. |
Модификації Midea D06-15VA(U)
Ціни на Midea D06-15VA(U) |
---|---|---|---|---|
Midea D06-15VA(U) | від 3 278 грн. | 33 пропозиції | ||
Midea D06-20VA(U) | від 3 488 грн. | 5 пропозицій |