Karcher DS 6 (1.195-220.0)
Відео 14Фото 7 |
Karcher DS 6 |
|
Ефективний побутовий пилосос вищого цінового сегмента від всесвітньо відомого німецького бренду Karcher. Відмітна особливість цього пристрою — багатоступенева система фільтрації. Так, додатковий водяний фільтр забезпечує довговічність і чистоту проміжного фільтра і фільтра тонкого очищення НЕРА, які спільними «зусиллями» забезпечують усунення до 99,5% пилу з повітря — техніка цього типу може стати практично ідеальним вибором для людей, які страждають від алергії.
Пилосос Karcher DS 6 споживає всього 650 Вт, забезпечуючи при цьому високу потужність всмоктування. Крім цього пристрій відрізняється зручним і швидким паркуванням. В комплекті до пилососа йдуть три насадки: комбінована, щілинна насадка для м'яких меблів. З їхньою допомогою можна прибрати пил з важкодоступних місць і поверхонь різного ступеня ворсистості. Всі запчастини знімаються та легко відокремлюються від корпусу і також просто встановлюються назад. Автоматичне намотування кабелю відбувається від одного натискання кнопки, а в не змотаному стані провод пилососа дозволяє охоплювати радіус до 7,5 метрів. Пристрій досить гучний (80 дБ) і важить 7.5 кг, однак ці характеристики цілком виправдані його потужністю і функціональністю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher DS 6
Усі ціни 56 →Пилосос Karcher DS 6 Plus (1.195-252.0) | 15 499 грн. |
Пилосос з аквафільтром Karcher DS 6 1.195-220.0 | 14 499 грн. |
Пилосос з аквафільтром Karcher DS 6 Plus (1.195-252.0) 1.195-252.0 | 15 499 грн. |
Пылесос Karcher моющий DS 6 Plus, 1400Вт, пыль -0.6л, вода -2 л, НЕРА, бел | 15 058 грн. |
Пилосос з аквафільтром Karcher DS 6 (1.195-220.0) | 11 750 грн. |
- простий у використанні; - Система фільтрації; - Висока потужність всмоктування; - Вироблений в Німеччині. - Недешеві аксесуари. Валентин К.: користуюся Karcher DS 6 кілька місяців |
Загалом у цій моделі передбачено все: функціональність, компактність зберігання, шнур живлення, що автоматично змотується, доступна інструкція, додаткові аксесуари. Це чудовий варіант для тих, у кого багато покриттів типу килимів і велика площа, відмінно підійде для генерального прибирання раз на тиждень.