Пральна машина Miele WSD 164 WCS білий
Фото 12 |
Miele WSD 164 WCS білий |
|
Застосування капсул з миючим засобом CapDosing.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele WSD 164 WCS білий
Пральна машина Miele WSD 164 WCS | 49 999 грн. |
Стиральная машина Miele WSD 164 WCS | 49 999 грн. |
Miele WSD 164 WCS WSD164WCS | 49 999 грн. |
Пральна машина Miele WSD 164 WCS | 49 999 грн. |
Пральна машина повногабаритна MIELE WSD 164 WCS | 49 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →