Пральна машина Miele WSA 023 WCS білий
Miele WSA 023 WCS білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele WSA 023 WCS білий
Усі ціни 8 →Пральна машина Miele WSA 023 WCS | 39 999 грн. |
Стиральная машина Miele WSA 023 WCS | 39 999 грн. |
Miele WSA 023 WCS WSA023WCS | 39 999 грн. |
Пральна машина Miele WSA 023 WCS | 41 999 грн. |
Miele WSA 023 WCS | 50 348 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →