MIIIW Wireless Silent Combo (MWWC01)
Відео 1Фото 2 |
MIIIW Wireless Silent Combo 2021 рікз мишкою |
|
Недорогий комплект із клавіатури та мишки від відомого китайського виробника Xiaomi. Це прості, але ергономічні девайси, призначені для роботи та набору тексту, сумісні з ПК під керуванням Windows (від 7-ї версії) і MacOS (10.10 і новіші). Обидва працюють без проводів, використовують для підключення радіочастотний датчик 2.4 ГГц та живляться від батарейок типу ААА. Клавіатура є повнорозмірною модель зі 104 клавішами, у тому числі Num-блоком.
Вона оснащена кнопками мембранного типу із спеціальною округлою формою, яка має сприяти зручнішому друкуванню тексту. Миша, що входить у комплект Xiaomi MiiiW Wireless Silent Combo, не видає занадто гучних клацань, що особливо важливо для роботи в офісі або вдома. Її можна тримати як правою, так і лівою рукою, є лише дві стандартні кнопки і колесо прокручування, а також 3-рівневе регулювання DPI (максимальне значення - 1000 точок на дюйм).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIIIW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIIIW.
Купити MIIIW Wireless Silent Combo
Усі ціни 11 →Клавіатура та миша Xiaomi MiiiW Wireless Silent Combo MWWC01 (Black) | 1 179 грн. |
Бездротова клавіатура та миша Xiaomi MiiiW (MWWC01) White (RU/UK) MWWC01 | 1 149 грн. |
MiiiW MWWC01, MWWK01 Wireless Silent Combo WhiteWhite (MWWC01) Ф23254 | 1 299 грн. |
Бездротова клавіатура та миша Xiaomi MiiiW (MWWC01) White (RU/UK) MWWC01 | 1 357 грн. |
Клавіатура і миша Xiaomi MiiiW (MWWC01) White (RU/UK) | 1 349 грн. |