Роутер MikroTik LtAP LTE6 kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6)
Відео 3Фото 5 |
MikroTik LtAP LTE6 kit
WAN:Ethernet, SIM-карта
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек, есть WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
Антени і сигнал:22 dBm, 1 антен(и), незнімні
2x MiniPCI-e. 1x RS232. Захист за стандартом IP54.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики LtAP LTE6 kit
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik LtAP LTE6 kit
Усі ціни 24 →Точка доступу Wi-Fi Mikrotik LtAP LTE6 kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6) | 10 871 грн. |
Mikrotik LtAP LTE6 kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6) Точка доступу RBLtAP-2HnD&R | 9 400 грн. |
Точка доступа WiFi Mikrotik LtAP LTE6 kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6) | 10 762 грн. |
Mikrotik LtAP LTE6 kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6) RBLTAP-2HND&R11E-LTE6 | 10 699 грн. |
MikroTik LtAP LTE6 kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6) | 9 606 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →